Konečné pořadí 8. ročníku 2017 / 2018

    Jméno Body   X XI XII I II III
1. Mizera David 198   33 32 32 34 33 34
2. Zemánek Jiří 196   32 33 32 34 32 33
3. Vondráček Martin 187   30 30 32 33 31 31
4. Kašprišin Martina 183   29 29 30 33 30 32
5. Pivrnec Petr 180   31 30 29 30 29 31
6. Mizera Zdeněk 179   30 31 30 31 28 29
7. Gaudl Martin 168   27 26 28 30 27 30
8. Kotyk Petr 164   28 28 27 28 27 26
9. Hermon Miloš 161   25 24 27 31 29 25
10. Zvelebil Zdeněk 159   26 27 26 28 25 27
11. Novák Zdeněk 151   26 26 25 27 23 24
12. Svoboda Miroslav 147   24 25 24 27 24 23
13. Faifr Stanislav 144   23 23 23 25 24 26
14. Mikešová Dominika 140   20 21 21 25 26 27
15. Fejfar Radomír 134   22 21 21 24 22 24
16. Havlínová Lenka 132   21 22 21 24 21 23
17. Strnad Jiří 122   19 20 20 22 20 21
18. Matějka František 115   18 15 18 23 21 20
19. Netušil Petr 115   19 19 19 20 18 20
20. Böhm Josef 108   17 18 18 21 18 16
21. Brož Miroslav 103   18 12 14 19 19 21
22. Jelínek Petr 100   15 15 17 19 16 18
23. Fejfarová Iva 97   16 17 16 18 15 15
24. Mizera Marek 92   13 14 14 17 17 17
25. Fišar Daniel 91   13 15 15 18 14 16
26. Polák Michal 84   9 12 14 16 15 18
27. Tesař Oldřich 78   12 13 11 15 13 14
28. Kubů Vladislav 74   14 12 11 14 12 11
29. Grund Milan 72   25 25 22 X X X
30. Bilová Lucie 66   10 9 12 12 10 13
31. Šperk Michal 61   8 8 8 13 11 13
32. Brádle Jaroslav 58   8 9 9 12 11 9
33. Jirásko Jaroslav 54   11 9 8 10 7 9
34. Kubištová Martina 53   6 7 8 11 9 12
35. Vancl Ladislav 46   7 6 6 10 7 10
36. Šikolová Mirka 35   10 11 X X 6 8
37. Habal Radek 35   X 4 6 10 9 6
38. Böhmová Kateřina 32   5 5 5 8 5 4
39. Brádlová Iveta 21   X X 4 7 3 7
40. Malý Martin 20   X 3 3 8 5 1
41. Kovářová Lenka 19   4 4 4 4 X 3
42. Kolumpková Jitka 18   3 2 2 6 3 2
43. Bajerová Petra 15   X X X 5 4 6
44. Zeleňák Milan 10   4 6 X X X X
45. Sedláček Michal 6   X X X X 2 4

Při rovnosti bodů rozhodují o konečném pořadí výsledky vzájemných zápasů, případně poměr setů.

Kontakt

Stanislav Faifr - ředitel soutěže 737 287 318 stanislav.faifr@seznam.cz