Konečné pořadí 10. ročníku 2019 / 2020

  Jméno Body   X XI XII I II III
1. Bujárek Miloš 192   38 37 37 41 39 X
2. Zemánek Jiří 184   36 36 36 39 37 X
3. Stránský Milan 184   37 35 35 39 38 X
4. Janata Jiří 174   34 33 33 38 36 X
5. Mizera Zdeněk 172   33 31 34 39 35 X
6. Pivrnec Petr 170   35 32 32 36 35 X
7. Hermon Miloš 169   33 34 34 35 33 X
8. Grund MIlan 158   31 30 29 35 33 X
9. Zmek Aleš 157   26 28 31 37 35 X
10. Novák Zdeněk 157   31 31 29 34 32 X
11. Kotyk Petr 150   31 28 28 33 30 X
12. Faifr Stanislav 146   28 29 29 31 29 X
13. Zvelebil Zdeněk 145   28 27 27 32 31 X
14. Havlínová Lenka 137   29 26 26 29 27 X
15. Mizera Marek 132   23 24 25 30 30 X
16. Gaudl Martin 129   34 34 31 30 X X
  Strnad Jiří 129   27 22 24 28 28 X
18. Fejfar Radomír 128   25 25 25 28 25 X
19. Netušil Petr 119   22 22 23 26 26 X
20. Mikešová Dominika 118   27 19 19 26 27 X
21. Brož Miroslav 114   21 21 22 28 22 X
22. Böhm Josef 109   21 20 21 24 23 X
23. Bilová Lucie 98   18 18 18 22 22 X
24. Jelínek Petr 97   14 16 18 25 24 X
25. Malý Martin 97   20 18 20 21 18 X
26. Kracík Tomáš 94   17 19 16 22 20 X
27. Habal Radek 87   16 15 16 20 20 X
  Kubů Vladislav 87   18 17 16 19 17 X
29. Fejfarová Iva 87   19 13 18 22 15 X
30. Wieser Jan 83   14 14 15 20 20 X
31. Brádle Jaroslav 73   15 13 13 17 15 X
32. Kubištová Martina 69   14 13 14 14 14 X
33. Vancl Ladislav 67   8 10 13 18 18 X
34. Jirásko Jaroslav 66   13 12 12 15 14 X
35. Suchánková Nela 62   11 11 11 16 13 X
36. Bajerová Petra 54   10 8 10 14 12 X
37. Srb Martin 51   11 9 9 13 9 X
38. Sedláček Michal 48   12 10 10 10 6 X
39. Fišar Daniel 47   24 23 X X X X
40. Šikolová Mirka 45   7 7 8 12 11 X
41. Klučák Josef 40   X 4 7 14 15 X
42. Los Jan 38   9 7 7 8 7 X
43. Poláková Denisa 35   6 6 6 9 8 X
44. Brádlová Iveta 31   5 5 5 10 6 X
45. Jech Radek 30   X 3 4 11 12 X
46. Mendřická Alena 28   8 4 4 7 5 X
47. Korečková Barbora 17   4 2 2 5 4 X
48. Vodička  Pavel 16   X X X 7 9 X
49. Onderčanin Jan 11   X X X 5 6 X
50. Bajer Ondřej 11   X X 3 6 2 X

Při rovnosti bodů rozhodují o konečném pořadí výsledky vzájemných zápasů, případně poměr setů.

Kontakt

Stanislav Faifr - ředitel soutěže 737 287 318 stanislav.faifr@seznam.cz